Hallo, Ik ben nieuw hier.
Ben me a.h. verdiepen inzake traden, DEX en liquiditypools. Begint me steeds meer te duizelen.
Casus:
We willen een nieuw crypto project opstarten en funding ophalen op IDO (niet ICO) en Polygon netwerk vanwege security - locken liquiditypools en de lage (Gas) Fees..
Voorbeeld:
Total supply: 500 miljoen OZZY tokens worden aangemaakt. Deel: 150 miljoen gaat naar developers, PR, etc.
Op de markt: 350 miljoen tokens.
Initial Price: $ 0.0075 / token.
Target Fundraise: $150.000 ophalen voor development => IDO op Polygon werd ons aangeraden. IDO werkt met locken liquiditypools.
Hoe moet ik nu verder?
1. Setten Initial Price: Moet er een aparte liquiditypool komen om de initiele prijs te setten?
OZZY-MATIC tokens: bv. voor 1 MATIC krijg je 3000 OZZY Tokens om initial priice van $ 0.0075 te krijgen of moet ik minimaal 1000 MATICS inleggen en 3 miljoen OZZY in liquidity pool storten en dan locken? 100% en permanent?
2. Voor Fundraise EU 150.000. Om bij een tokenprijs van $ 0.0075 een bedrag van $150.000 op te halen, moet ik dan 20 miljoen OZZY's (= 150.000/ 0.0075) in tweede liquiditypool storten en dan locken? Volledig of kan men ook een deel locken. Als je volledig lockt kunnen investeerders niet meer investeren en handelen in je tokens.
Of doe ik alles verkeerd?
Bedankt,
Martin.